צ'ילרים

 
הצבי קירור אוויר מציעים צ'ילרים לתעשיות בהתאמה אישית!
לפרטים צרו עמנו קשר 9328340 - 08
 

צ'ילר של מים הוא מערכת קירור תעשייתית של מים המייצרת מים קרים דרך ציוד תעשייתי מעובד. צ'ילר זו מערכת שלמה של ציוד קירור הכוללת מעבה, מקפיא, צנרת , מאגר של נוזל קירור, משאבות וכ"ד. המים מתקררים עד לטמפרטורה של 20º ונשאבים דרך מעגל הידרולי.

צ'ילרים תעשייתיים 


צ'ילרים תעשייתיים יכולים להכיל 400 טון מים. בגלל גודלם הם ממוקמים בצד או על הגג של בניינים תעשייתיים ותהליך הבקרה שלהם נעשה מבפנים.

בשנים האחרונות צ'ילרים הפכו להיות אלטרנטיבה פופולארית למתקנים תעשייתיים. באם מתכוונים לרכוש צ'ילר,צריך לקחת בחשבון את חישוב הכמות המדויקת של הקירור, זאת אומרת את הכמות המדויקת של האנרגיה המסופחת לנוזל הקירור על ידי המנגנון ואז יהיה אפשרי לבחור צ'ילר תוך מתן דגש על היעילות המקסימאלית. צ'ילרים משמרים מים על ידי הזרמת נוזל הקירור במעגל סגור, דבר זה עדיף על שאיבת מי העיר.

 
צ'ילרים תעשייתיים
 

ציוד קירור נדרש


יש מידות קירור ספציפיות הנדרשות בתעשיות מסוימות, בהן חימום קל עלול לגרום להפסדים של מיליונים בכל מה שקשור למוצר או לציוד עצמו. ישנם אף צ'ילרים מיוחדים שיכולים להוריד את הטמפרטורה של נוזלי הקירור לפחות מ50º צלזיוס.  קירור נדרש לציודים אלו: לייזר, מחולל גז האוזון, אפליקציות של פלסטיק, משאבות העובדות על ווקום, מכונות חיתוך וריתוך, מכונות הדפסה ואריזה, מכונות X-Rays, מיקרוסקופ מינהור סורק (ממ"ס)  ועוד.  

צ'ילרים קטנים משמשים בבתים לצורך קירור מי שתייה או לקירור אקוואריום ביתי. 

חברת הצבי קירור ומיזוג אויר בע"מ מתקינה מזגנים
וצ'ילרים בבניינים ציבורים.  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרטי התקשרות
 
רח' הירמוך 1, יבנה, 70600
טל': 9328340 - 08
פקס: 9426001 - 08
דוא"ל: hazvi-ma@014.net.il
 
 
 
מיקומנו
 
 
 
 
מצא אותנו ב
 
 
 
גוגל פלוס