מערכת VRF חדישות

 
עוברים למערכת VRF – בבית, בעסק, במשרד ובחנות, וחוסכים עד 50% מהוצאות החשמל!


עלות מול תועלת


נכון, מערכת VRF החדישה והמתקדמת מצריכה השקעה כספית גדולה יותר מזו שתצטרכו להשקיע במזגנים אחרים, אך תחשבו באיזו מהירות ההשקעה הזו תחזור אליכם! הגדולה של מערכת VRF נעוצה בחיסכון העצום שלה בצריכת החשמל, שמגיע גם ל- 50%. ההשקעה הכספית ההתחלתית תצדיק ותחזיר את עצמה כבר אחרי כמה חודשים של הפעלת המערכת החדשה.

ועוד קצת על התועלות...


מערכת VRF היא לא רק חסכונית, אלא שהיא גם בעלת יתרונות בולטים נוספים, החשובים לא פחות מנושא החיסכון.

  • איכות הקירור – מערכת זו מאפשרת איכות טובה יותר של קירור (וגם של חימום) מכיוון שהיא שומרת על טמפרטורה יציבה בחדר. בנוסף, אופי הקירור והחימום של מערכת זו אינו גורם לייבוש האוויר, מה שחשוב במיוחד בחורף, כשהמזגן עלול ליצור תחושת מחנק.

  • השקט שלכם מובטח – מערכת VRF פועלת בצורה שקטה יותר מהמתחרים שלה, וזאת בגלל שהמדחס שלה עובד באופן רציף ולא נדלק ונכבה לסירוגין. בצורה זו מובטחת פעילות שקטה של המזגן.

  • הארכת אורך חיי המדחס – עוד השפעה מבורכת של מדחס שאינו מפסיק את פעילותו היא בהארכת חייו. ההפסקות התדירות בפעולת המדחס גורמות לבלאי מואץ, וכשההפסקות הללו אינן מתרחשות, החלק החשוב הזה של המזגן פשוט סובל מפחות תקלות.

  • תשכחו מהנמכות תקרה! – אחת התופעות השנואות על המעצבים בנוגע למערכות קירור מרכזיות הינה תעלות המיזוג, המחויבות בהתקנת המזגן. במערכות VRF אין צורך באותן תעלות, ולכן אין צורך בהנמכות תקרה שפוגעות בעיצוב החללים הפנימיים בבית או במשרד.אז אם אתם מחפשים אמצעי יעיל לקירור של חללים גדולים? מעוניינים לחסוך בעלויות הפעלת המזגנים? אם כך, כדאי שתכירו את מערכת VRF – החידוש שכבש את עולם המיזוג!
 

לסיכום יתרונותיה של מערכת VRF


  • פעולה שקטה ולא מורגשת 

  • חיסכון של עד 50% בצריכת החשמל 

  • טמפרטורה יציבה לאורך זמן 

  • שמירה על רמת לחות סבירה בחדר 

  • הארכת אורך חיי המדחס

  • עיצובים דקים המשתלבים טוב יותר עם חללי הבית 

מעוניינים בפרטים נוספים? חייגו אלינו למספר 9328340 - 08
 

אם כן מה היא טכנולגיית מערכת VRF?


מערכות VRF הינן מערכות מיזוג אוויר מודולריות


שינוי זה מתאפשר בעזרת מדחס מיוחד המשנה את תפוקתו באופן רציף בעזרת שינויי תדר המנוע. מדחס מיוחד המותקן במערכת מאפשר פעולה זו, והואלמעשה מתאים את המיזוג באופן אוטומטי. ניתן להשתמש במספר של יחידות איוד שלמעשה מחוברות כולן למערכת אחת מרכזית. 

מערכות VRF אינן מרעישות  כמו מערכות מיזוג המוכרות בשוק וחוסכת בצורה משמעותית בחשמל לכן נחשבת לחסכונית במיוחד.היא שומרת על טמפרטורה יציבה ללא שינויים קיצוניים, לכן יכולה לפעול שעות ארוכות וכלל לא להיות מורגשת על דיירי הבית. השימוש בה פשוט ונוח, מדובר במערכת חכמה אשרניתנת לשליטה גם מרחוק, ומקנה אפשרות לשליטה מוחלטת בטמפרטורת הבית בקלות.

כיצד מתקינים מערכת VRF?


ההתקה של מערכת זו פשוטה ביותר. המגוון בסוגי יחידות האיוד מאפשר התאמה מושלמת לכל מבנה ותכנון אדריכלי בחללים פנימיים. 

הממדים החיצוניים הקטנים של יחידות העיבוי מאפשרים להתקין אותן במקומות נוחים או בשטח ההיקפי של הגג כמו כן, אורך צנרת הגז של עד 150 מטר, והפרשי הגובה של עד 50 מטר בין המעבה לבין יחידת הפנים הקיצונית מאפשרים מציאת מיקום נוח עבור יחידות העיבוי, בכל תנאי,בבתים פרטיים כמו בבנייני משרדים וכדומה. 
בשל התקנה זו ישנו חסכון רב בחלל, וגםיתרון למראה האסתטי של החלל. 

הטכנולוגיה המתקדמת ביותר למיזוג האוויר


מערכת VRF נותנות מענה בצורה המתקדמת ביותר מבחינהטכנולוגית למיזוג הבית, תוך פתירת כל הבעיות שאנו נתקלים בהם בדרך כלל בתחום המיזוג. החיסכון בחשמל הינו חסר תקדים, המערכת חוסכת עד כ-50 אחוז מצריכת חשמל, כתוצאה מכך שכל יחידה פנימית עובדת למעשה בנפרד. 

כאשר יש באפשרותכם לשלוט על טמפרטורה שונה בכל חדר וחדר. כאשר המערכת פועל בשקט חסר תקדים ואין סיכוי שתשמעו אותה גם אםתתרכזו במיוחד. מדובר על מהפכה של ממש בתחום המיזוג של חללים פנימיים, וודאו שאתם פונים אל חברה מקצועית ומנוסה, שתבצע את ההתקנה כראוי שתוכלו ליהנות מהמערכת המתקדמת ביותר לאורך שנים וללא תקלות.


 

מהו עיקרון הנפח המשתנה ?

 
עיקרון הנפח המשתנה מתייחס לצורת הפעולה של המדחס במזגן מסוג VRF. המדחס הלכה למעשה אינו מפסיק לעבוד, ומבצע קירור בהתאם לצורך. במילים אחרות, המדחס של המערכת עובד כל הזמן, אך עוצמת הקירור משתנה בהתאם לטמפרטורה בחדר. כשהטמפרטורה יורדת רק במעט, המדחס עובד בצורה חלשה יותר, אך כשהיא יורדת בצורה משמעותית, המדחס מוסיף לעוצמתו.

למעשה, עיקרון הנפח המשתנה שעומד בבסיס ה- VRF מהווה את הקפיצה הטכנולוגית המשמעותית שמציגה מערכת זו. העיקרון המדובר בא במקום מערכות מרכזיות ומיני מרכזיות, שבהן המדחס עובד לסירוגין, כלומר מתנתק כשטמפרטורת החדר מגיעה ליעדה וחוזר לפעולה כשהטמפרטורה יורדת. שלוש הבעיות שנוצרות כתוצאה מצורת פעולה זו הן: טמפרטורה לא יציבה בחדר, פעילות רועשת וקיצור משמעותי של אורך חיי המדחס.
 
מערכות VRF
 

אסתטיקה


עניין חשוב נוסף שיש לציין בזכות מערכות VRF הוא העדר התעלות. מערכת זו אינה זקוקה לתעלות אוויר, והמשמעות היא שאנרגיה לא הולכת לאיבוד. בנוסף, התעלות לא יוצרות מפגע אסתטי, המצריך פתרונות עיצוב יצירתיים. עובדה זו יכולה לחסוך כסף, שכן הנמכות התקרה, במיוחד המעוצבות שבהן, עולות ממון רב. מעבר לזאת, הבעלים והמעצבים אינם כבולים לאילוצים שמגבילים את עיצוב הבית.


קירור חללים גדולים


מערכות VRF היא בשורה של ממש לקירור של חללים גדולים. היא מצליחה לבצע קירור אפקטיבי גם במצבים שבהם יש אילוצים שונים בהתקנה, וגם היא מאפשרת להוריד בצורה משמעותית את הוצאות החשמל עבור קירור. מערכת זו נכנסת יותר ויותר לעולם הקירור התעשייתי ומותקנת בבתים פרטיים ובווילות גדולות, שבהן יש אתגרי קירור לא פשוטים.

חברת הצבי מתמחה במערכות VRF, ושמחה להעמיד לרשותכם את שירותיה המקצועיים.
 


לפרטים נוספים מערכות מיזוג בטכנולוגיית מערכות VRF, ולקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, חייגו עוד היום

הצבי קירור ומיזוג אוויר בע"מ
רח' הירמוך 1
יבנה

08-9328340

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרטי התקשרות
 
רח' הירמוך 1, יבנה, 70600
טל': 9328340 - 08
פקס: 9426001 - 08
דוא"ל: hazvi-ma@014.net.il
 
 
 
מיקומנו
 
 
 
 
מצא אותנו ב
 
 
 
גוגל פלוס