מערכות מים

 
אם אתם זקוקים לפתרונות מקצועיים, מקיפים ויעילים לקירור ולצינון – הגעתם למקום הנכון. חברת הצבי קירור ומיזוג אויר בע"מ מתמחה בהתקנה ובאחזקה של מערכות מים לקירור ולצינון.
 
נשמח להעניק גם לכם את השירות הטוב ביותר!
חייגו עכשיו: 08-9328340
 

לקירור אופטימלי ולצינון אידיאלי

 

כשמדובר בקירור וצינון חללים קטנים, כמו חדר אחד או אפילו דירה שלמה, אין התלבטויות רבות, ומערכת מיזוג אויר היא בדרך כלל הפיתרון המתבקש. לעומת זאת, למפעלים, לתעשיות ולמבנים גדולים מיזוג האוויר הסטנדרטי לא תמיד יהיה הפיתרון האידיאלי, הן מבחינת איכות הקירור והן מבחינת עלויות התפעול. הצרכים הייחודיים של מבנים ומתקנים שכאלו דורשים פתרונות קירור וצינון ייחודיים. בדיוק לשם כן נועדו מערכות מים לקירור מבית חברת הצבי קירור ומיזוג אויר בע"מ.

אנו  מתמחים באספקת מערכות לקירור ולצינון מפעלים, מבנים ומתקנים גדולים במיוחד. בין שלל הפתרונות שאנו מציעים ניתן למצוא:

   • מגדלי קירור הפועלים בשיטת HVAC
   • מגדלי קירור תעשייתיים
   •  צ'ילרים
   •  יחידות מקוררי מים WS 

אנו בונים מגדלי קירור ומעניקים שירותי התקנה, אחזקה ותיקון לכל מערכות המים. 
 

תמיד לשירותכם

 

הודות לניסיון העשיר ורב השנים שצברנו בתחום הקירור ומיזוג האוויר, יש באפשרותנו לספק לכל לקוח את הפתרונות האופטימליים בדמות מערכות מים לקירור ולמיזוג המותאמות לצרכיו הספציפיים. אנו מקפידים לעבוד בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר ולהעניק ללקוחותינו את המערכות המתקדמות ביותר, התפורות לדרישותיהם הייחודיות ולתנאי השטח המדוברים. הודות לכך, יש ביכולתנו לבצע פרויקטים בכל סדר גודל, לכל סוג בניין, מבנה או חלל.
עם לקוחותינו נמנים גופים, מוסדות, מפעלים וחברות ממגוון תחומי המשק, כגון: אינטל, רשות שדות התעופה, נתב"ג 2000, בנקים ועוד.

איתנו תוכלו גם אתם ליהנות ממערכות מיזוג אויר ומים המשוכללות והיעילות ביותר. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת לקוחותינו המרוצים. צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בעיה או צורך.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרטי התקשרות
 
רח' הירמוך 1, יבנה, 70600
טל': 9328340 - 08
פקס: 9426001 - 08
דוא"ל: hazvi-ma@014.net.il
 
 
 
מיקומנו
 
 
 
 
מצא אותנו ב
 
 
 
גוגל פלוס