מערכות VRF מערכות המיזוג של הכרתם

 

מיזוג אוויר נחשב למצרך חיוני ביותר עבור דיירים רבים, בייחוד במדינה חמה כמו ישראל. מכשירי מיזוג אוויר אינם זולים, ואין ספק כי הרושם הראשוני שהלקוח מקבל מהמכשיר עצמו וכמובן מרצינות החברה שמספקת אותו מכריעים אם ירכוש את המכשיר בסופו של דבר. הצבי קירור ומיזוג אוויר בע"מ, מספקת מכשירים חדשניים שמבוססים על מערכות VRF, שנחשבות למילה האחרונה בתחום מיזוג האוויר. 

 

מערכות VRF מאפשרות מגוון רחב של סגנונות עיצוב

 


מחליפי חום מעוצבים בסגנון ייחודי, טכנולוגיות לצמצום צריכת אנרגיה ואפשרויות שימוש באזורים מוגדרים בבית – נחשבים ליתרונות מובהקים של שימוש במערכות VRF על פני מערכות אחרות. חברת הצבי קירור ומיזוג אוויר בע"מ נחשבת לחברה מקצועית ומנוסה בתחום אפשר מספקת מערכות אלה עבור הבתים ומאפשרת ניצול חכם יותר של האנרגיה תוך שמירה על הסביבה החיצונית וכן חסכון בעלויות.

 

מערכות VRF שמספקת חברת הצבי קירור ומיזוג אוויר בע"מ נחשבות לגמישות מבחינת השימוש בהן ולמודולאריות בעיצובן

 

מערכות אלה מאפשרות שימוש במספר רב של יחידות בסביבה החיצונית על מנת להגביר את תכולת המערכת ולאפשר את החלפת החום היעילה. מערכות אשר מוצבות בפנים הבית יכולות להגיע בשלל גדלים, וניכר כי חברתנו מספקת אפשרויות רבות להתקנות במקומות שונים. בנוסף, המערכות יכולות להיות מעוצבות בצורה כזו אשר תצמצם את הדרישות לפיזור האוויר במרחב על ידי כך שיותקנו באזורים שמרחבם מוגבל. 

 

 

מערכות אלה נחשבות לחסכוניות מבחינת ניצול האנרגיה בבית ומנתבות בצורה מדויקת את הטמפרטורה באזורים שונים במרחב הבית

 


 לאורך היום, אזורים שונים בבית מתחממים יותר מאשר אחרים, אם זה עקב חשיפה מוגברת לשמש, או לחלופין קרבה גדולה יותר לסביבההחיצונית ולכן נוצר חוסר איזון מבחינת הטמפרטורה באזורים שונים בבית. מערכות VRF שונות ממערכות אוורור אחרות בכך שמקובעת טמפרטורה קבועה במרחבי האוורור השונים.

 

בחירה בשירותי חברה מקצועית ומנוסה בתחום

 


חברת הצבי קירור ומיזוג אוויר בע"מ ידועה במערכות החדשניות שהיא מספקת ללקוחותיה, וכן בבעלי מקצוע מהשורה הראשונה אשר מסוגלים להתמודד עם התקנות באזורים מוגבלים בבית. אם כך אין זה מפליא, כי החברה מוכרת מאוד בתחום ומחזיקה בקהל לקוחות גדול ונאמן.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרטי התקשרות
 
רח' הירמוך 1, יבנה, 70600
טל': 9328340 - 08
פקס: 9426001 - 08
דוא"ל: hazvi-ma@014.net.il
 
 
 
מיקומנו
 
 
 
 
מצא אותנו ב
 
 
 
גוגל פלוס