השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מערכות VRF חדישות

 
אתם מחפשים אמצעי יעיל לקירור של חללים גדולים? מעוניינים לחסוך בעלויות הפעלת המזגנים? אם כך, כדאי שתכירו את מערכת VRF – החידוש שכבש את עולם המיזוג!
 

יתרונותיה של מערכת VRF


  • פעולה שקטה ולא מורגשת 
  • חיסכון של עד 50% בצריכת החשמל 
  • טמפרטורה יציבה לאורך זמן 
  • שמירה על רמת לחות סבירה בחדר 
  • הארכת אורך חיי המדחס
  • עיצובים דקים המשתלבים טוב יותר עם חללי הבית 

מעוניינים בפרטים נוספים? חייגו אלינו למספר 9328340 - 08
 

מהו עיקרון הנפח המשתנה ?


 
עיקרון הנפח המשתנה מתייחס לצורת הפעולה של המדחס במזגן מסוג VRF. המדחס הלכה למעשה אינו מפסיק לעבוד, ומבצע קירור בהתאם לצורך. במילים אחרות, המדחס של המערכת עובד כל הזמן, אך עוצמת הקירור משתנה בהתאם לטמפרטורה בחדר. כשהטמפרטורה יורדת רק במעט, המדחס עובד בצורה חלשה יותר, אך כשהיא יורדת בצורה משמעותית, המדחס מוסיף לעוצמתו.

למעשה, עיקרון הנפח המשתנה שעומד בבסיס ה- VRF מהווה את הקפיצה הטכנולוגית המשמעותית שמציגה מערכת זו. העיקרון המדובר בא במקום מערכות מרכזיות ומיני מרכזיות, שבהן המדחס עובד לסירוגין, כלומר מתנתק כשטמפרטורת החדר מגיעה ליעדה וחוזר לפעולה כשהטמפרטורה יורדת. שלוש הבעיות שנוצרות כתוצאה מצורת פעולה זו הן: טמפרטורה לא יציבה בחדר, פעילות רועשת וקיצור משמעותי של אורך חיי המדחס.
 
VRF
 

אסתטיקה


עניין חשוב נוסף שיש לציין בזכות מערכות VRF הוא העדר התעלות. מערכת זו אינה זקוקה לתעלות אוויר, והמשמעות היא שאנרגיה לא הולכת לאיבוד. בנוסף, התעלות לא יוצרות מפגע אסתטי, המצריך פתרונות עיצוב יצירתיים. עובדה זו יכולה לחסוך כסף, שכן הנמכות התקרה, במיוחד המעוצבות שבהן, עולות ממון רב. מעבר לזאת, הבעלים והמעצבים אינם כבולים לאילוצים שמגבילים את עיצוב הבית.


קירור חללים גדולים


מערכות VRF היא בשורה של ממש לקירור של חללים גדולים. היא מצליחה לבצע קירור אפקטיבי גם במצבים שבהם יש אילוצים שונים בהתקנה, וגם היא מאפשרת להוריד בצורה משמעותית את הוצאות החשמל עבור קירור. מערכת זו נכנסת יותר ויותר לעולם הקירור התעשייתי ומותקנת בבתים פרטיים ובווילות גדולות, שבהן יש אתגרי קירור לא פשוטים.

חברת הצבי מתמחה במערכות VRF, ושמחה להעמיד לרשותכם את שירותיה המקצועיים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרטי התקשרות
 
רח' הירמוך 1, יבנה, 70600
טל': 9328340 - 08
פקס: 9426001 - 08
דוא"ל: hazvi-ma@014.net.il
 
 
 
מיקומנו
 
 
 
 
מצא אותנו ב
 
 
 
גוגל פלוס