מזגן VRF – פתרון המיזוג האופטימלי

 
מחפשים פתרון מיזוג אוויר שיהיה יעיל, חסכוני באנרגיה, אמין ויאפשר ביצועים ללא פשרות?
במציאות הכלכלית והטכנולוגית של ימינו, פתרון של
מזגן VRF הוא ללא ספק היעיל והחסכוני ביותר!
אנו בחברת הצבי קירור ומיזוג אוויר מתמחים בטיפול והתקנת מערכות
VRF חדשות ומקצועיות אלו, מבית היצרנים המובילים בעולם. 
 

מהו מזגן VRF?

 

 

מערכת VRF היא מערכת מתקדמת מבחינה טכנולוגית, חסכונית ואסתטית

 


מערכת ה-VRF, Variable Refrigerant Flow, הנה מערכת מיזוג הפועלת לקירור חלל מסוים. לרוב, המערכת תפעל עלמנת לקרר חללים גדולים, אך ניתן להתקינה גם בחללים בגדלים שונים ואין גודל סטנדרטי שמתחתיו לא נתקין את המערכת. 

המערכת פועלת בצורה הבאה: במקום שנצטרך להדליק ולכבות את המערכת כל פעם, למערכת יש מדחס (Inverter) המזהה את מדד הטמפרטורה בחלל אותו נרצה לקרר, ובהתאם לכך מכוון את פעילותו. אם למשל, הטמפרטורה עלתה בחצי מעלה, המערכת תעבוד לאט יותר, אך אם הטמפרטורה עלתה ב-2 מעלות או יותר המערכת תעבוד בצורה חזקה יותר על מנת לקרר.

 

 

מענה מושלם ומקיף לצרכי המיזוג שלכם


מזגן VRF נותן מענה מצוין ומקיף במיוחד לצרכי מיזוג מורכבים, לווילות ולבתים גדולים וכמובן שלעסקים שונים וחללים המחייבים אמינות שיא בבקרת האקלים הפנימי.
שילוב זה בין טכנולוגיה חדשנית, אמינה וחסכונית, לבין מותגי המיזוג המובילים והמקצועיות שלנו בחברת הצבי קירור ומיזוג אוויר יוצר עבורכם – לקוחותינו – פתרון מיזוג אופטימלי ומותאם אישית.

יתרונות התקנת פתרון מיזוג אוויר VRF עם חברת הצבי:

· אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים והתמחות במזגני VRF.

· חיסכון משמעותי בהוצאות האנרגיה – עד כדי 50% חיסכון בחשמל!

· טכנולוגייתVRF מאפשרת לשמור על הטמפרטורה איחדה ויציבה בחלל הממוזג.

· התקנת מערכות רק מבית היצרנים המובילים והמוכחים בתחום.

· אפשרויות רבות להתאמה אישית של מערכת מזגן VRF שלכם – יחידות פנימיות שונות, מיקומי יחידת חוץ וכו'.

· שירות אמין, מדויק, שקוף וליווי מקצועי שלנו לכל אורך הדרך.
 

 
מזגן VRF
 

למה מזגן VRF


טכנולוגיית מזגן VRF למיזוג אוויר עובדת על בסיס שינויים בנפח זרימת הקירור במערכת, אשר בשילוב עם טכנולוגיית האינוורטר החסכונית מספקים מצב שבו המאיידים השונים במערכת (יחידות יציאת האוויר) יכולים לעבוד בתפוקות משתנות ובהתאם להגדרות המיזוג באותו חלל.
טכנולוגיה זו מספקת כאמור חיסכון גדול מאוד בעלויות התפעול, לצד בקרת אקלים מדויקת השומרת על טמפרטורה קבועה ללא קפיצות.
ניתן לחבר אל יחידת מזגן VRF שאנו בחברת הצבי קירור ומיזוג אוויר מתקינים מספר רב של יחידות איוד פנימיות, בהתאם לגודל ולתפוקת המערכת.

מאפיינים נוספים של מזגני VRF


  • חיסכון- עקב הפעולה החסכונית של המדחס, המווסת את פעילותו בהתאם לצרכי המקום, ניתן לחסוך בחשמל בצורה משמעותית (לרוב עד כ-50%). בנוסף, כתוצאה מהפעולה החכמה של המדחס, אורך חיי המדחס נשמר לאורך זמן רב יותר. כך, תוכלו לחסוך גם בעלויות החשמל, גם בעלויות המדחס וגם בעלויות התחזוקה השוטפת של המערכת. משתלם בהחלט.

  • אסתטיקה- אסתטיקה היא דבר מאוד חשוב כאשר מדברים על עיצוב מקומות. היתרון במערכת הזו הוא שהמערכת אינה זקוקה לתעלות אוויר, ובכך אין צורך להעביר בכל מיני מקומות משונים תעלות אוויר על מנתשהמערכת תפעל כראוי. הדבר מביא את האסתטיקה לרמה חדשה ומשופרת. בנוסף, הנמכת תקרהעלולה לעלות הרבה מאוד, והדבר מתחבר גם לסעיף הקודם.

  • שקט- פעולת מזגן VRF הנה שקטה ואינה מורגשת כמעט. בניגוד לפעולות אוורור ומיזוג אחרות, מזגן VRF היא שקטה בצורה כזו שאינה מפריעה לשאר הסובבים בחלל אותו נרצה לקרר. 

חשוב לזכור, בכל הנוגע למיזוג אוויר

 


המערכת בנויה היטב לקירורחללים גדולים, אך ניתן לבצע בה התקנה גם בבתים פרטיים, וילות וכדומה. חשוב לזכורכיכדאי להתייעץ עם חברה מקצוענית או בעל מקצוע מומחה בנושא, על מנת לקבל את המערכתהאיכותית ביותר.

 חברת"הצבי- קירור ומיזוג אוויר" תשמח לספק לכם אתהשירות האיכותי והמשתלםביותר תמורת הכסף שלכם. ניסיון ומקצועיות של שנים הוכיחו את עצמם עם כל לקוחותינו
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרטי התקשרות
 
רח' הירמוך 1, יבנה, 70600
טל': 9328340 - 08
פקס: 9426001 - 08
דוא"ל: hazvi-ma@014.net.il
 
 
 
מיקומנו
 
 
 
 
מצא אותנו ב
 
 
 
גוגל פלוס