השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מהו מזגן VRF?

 

מערכת VRF היא מערכת מתקדמת מבחינה טכנולוגית, חסכונית ואסתטית

 


מערכת ה-VRF, Variable Refrigerant Flow, הנה מערכת מיזוג הפועלת לקירור חלל מסוים. לרוב, המערכת תפעל עלמנת לקרר חללים גדולים, אך ניתן להתקינה גם בחללים בגדלים שונים ואין גודל סטנדרטי שמתחתיו לא נתקין את המערכת. 

המערכת פועלת בצורה הבאה: במקום שנצטרך להדליק ולכבות את המערכת כל פעם, למערכת יש מדחס (Inverter) המזהה את מדד הטמפרטורה בחלל אותו נרצה לקרר, ובהתאם לכך מכוון את פעילותו. אם למשל, הטמפרטורה עלתה בחצי מעלה, המערכת תעבוד לאט יותר, אך אם הטמפרטורה עלתה ב-2 מעלות או יותר המערכת תעבוד בצורה חזקה יותר על מנת לקרר. 

 

מהם היתרונות הבולטים של מזגן VRF?

 


  • חיסכון- עקב הפעולה החסכונית של המדחס, המווסת את פעילותו בהתאם לצרכי המקום, ניתן לחסוך בחשמל בצורה משמעותית (לרוב עד כ-50%). בנוסף, כתוצאה מהפעולה החכמה של המדחס, אורך חיי המדחס נשמר לאורך זמן רב יותר. כך, תוכלו לחסוך גם בעלויות החשמל, גם בעלויות המדחס וגם בעלויות התחזוקה השוטפת של המערכת. משתלם בהחלט.

  • אסתטיקה- אסתטיקה היא דבר מאוד חשוב כאשר מדברים על עיצוב מקומות. היתרון במערכת הזו הוא שהמערכת אינה זקוקה לתעלות אוויר, ובכך אין צורך להעביר בכל מיני מקומות משונים תעלות אוויר על מנתשהמערכת תפעל כראוי. הדבר מביא את האסתטיקה לרמה חדשה ומשופרת. בנוסף, הנמכת תקרהעלולה לעלות הרבה מאוד, והדבר מתחבר גם לסעיף הקודם.

  • שקט- פעולת מזגן VRF הנה שקטה ואינה מורגשת כמעט. בניגוד לפעולות אוורור ומיזוג אחרות, מזגן VRF היא שקטה בצורה כזו שאינה מפריעה לשאר הסובבים בחלל אותו נרצה לקרר.

 
התקנת מזגן VRF
 

חשוב לזכור, בכל הנוגע למיזוג אוויר

 

המערכת בנויה היטב לקירור חללים גדולים, אך ניתן לבצע בה התקנה גם בבתים פרטיים, וילות וכדומה. חשוב לזכור כיכדאי להתייעץ עם חברה מקצוענית או בעל מקצוע מומחה בנושא, על מנת לקבל את המערכת האיכותית ביותר.

 חברת "הצבי- קירור ומיזוג אוויר" תשמח לספק לכם אתהשירות האיכותי והמשתלם ביותר תמורת הכסף שלכם. ניסיון ומקצועיות של שנים הוכיחו את עצמם עם כל לקוחותינו.

התקשרו עוד היום והזמינו מזגן VRF חדש ! 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרטי התקשרות
 
רח' הירמוך 1, יבנה, 70600
טל': 9328340 - 08
פקס: 9426001 - 08
דוא"ל: hazvi-ma@014.net.il
 
 
 
מיקומנו
 
 
 
 
מצא אותנו ב
 
 
 
גוגל פלוס