מדוע לבחור במיזוג VRF

 

מיזוג VRF היא השיטה הטובה, החסכונית והמשתלמת ביותר לקירור החלל

 


במדינה חמה כמו ישראל, ישצורך במיזוג כמעט בכל ימות השנה. גם בחורף, ניתן לקבל מספר שעות יחסית חמות באותויום. הבעיה לרוב עם מערכות מיזוג שונות היא שהן יקרות, מערכות קטנות לא מספיקאפקטיביות לקירור חללים גדולים ומערכות גדולות מגושמות, רועשות ואינן אסתטיות.בדיוק בשביל זה יש לנו את מערכת מיזוג VRF. 

המערכת בנויה בצורה הבאה: ישנו מדחס, Inverter, הפועל באופן חכם כךשכאשר יש ירידה חדה או עלייה חדה בטמפרטורה הוא מווסת את פעולתו אל מול מצב רגילאו ירידה/ עלייה קלה בטמפרטורה, ובכך עובד בצורה הרבה יותר אפקטיבית. ישנם מספריתרונות בולטים למערכת מיזוג זו שכדאי להכיר.

 

יתרונות מיזוג VRF על פני שיטות

 


  • חיסכון-חסכת חשמל, חסכת כסף.המערכת לרוב חוסכת עד 50% בהוצאות החשמל, בעיקר כאשר מדובר על קירור חללים גדולים אך גם בבתים פרטיים. הסיבה לכך היא המדחס הפועל באופן חכם ומווסת את פעילותו לצורך המקום: באם תהיה עלייה חדה בטמפרטורות במקום, המדחס יפעל באופן חזק ומהיר יותר על מנת להוביל לקירור.
    אם העלייה בטמפרטורה תהיהיחסית קטנה, המדחס יפעל אך בצורה חלשה יותר. בנוסף, עקב פעולתו החכמה של המדחס, אורך חיי         המדחס נשמר. הדבר חוסך לא רק בהוצאות חשמל אלא גם בהוצאות התחזוקה השוטפת.

  • פעולה שקטה-מערכת מיזוג VRF היא הרבה יותר שקטה מאשר רוב מערכות המיזוג האחרות הנמצאות כיום בשוק. הדבר נותןשדרוג לאיכות החיים ולשהייה במקום המקורר, בניגוד למערכות קירור מסורבלות אחרות.

  • אסתטיקה- אם כבר מדברים על סרבול, מערכות קירור לרוב דורשות תעלות אוויר. לשמחתנו, מערכת VRF אינה דורשת כלל דבר שכזה, מה שלא רק חוסך בעלויות אלא גם משפר את נראות האיזור.
 

מערכת מיזוג מושלמת לקירור חללים

 
מערת VRF הנה המערכת המשתלמת ביותר לקירור חללים. המערכת פועלת באופן חכם וחסכוני, המאפשר לכם ליהנות מקירור מהיר וטוב. חברת "הצבי- קירור ומיזוג אוויר" תשמח לספק לכם שירות איכותי, מתקדם וחסכוני במחיר משתלם
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרטי התקשרות
 
רח' הירמוך 1, יבנה, 70600
טל': 9328340 - 08
פקס: 9426001 - 08
דוא"ל: hazvi-ma@014.net.il
 
 
 
מיקומנו
 
 
 
 
מצא אותנו ב
 
 
 
גוגל פלוס