התקנת מזגן VRF – מערכת המיזוג האידיאלית עבורכם

 
אם התעניינתם לאחרונה במזגן חדש לבית או למשרד, אין סיכוי שפספסתם אתהשם -  מזגן VRF.
מדובר במערכת חדשנית המבטיחה לכם מיזוג איכותי תוך ניצול מיטבי של החשמל, מערכת עם מינימום בלאי ופעולה שקטה במיוחד. איך פועלת הטכנולוגיה של מערכות מזגן VRFוכיצד מתקינים את המערכת בבית? על כך ועוד – במאמר שלפניכם.
 

 

אנחנו לא מסוגלים לדמיין כיום את החיים שלנו ללא המזגנים. למרות שמדובר במוצר די חדש יחסית אשר לפני עשרים או שלושים שנה בקושי ראינו אותו במחוזותינו הרי שכיום, בכל בית יש מזגן, בכל מכונית יש מזגן ובכל בית עסק, משרד וקניון ישנם המזגנים. 

אך בניגוד למזגנים הרועשים שהיו לנו בתחילת הדרך הרי שכיום יש לנו אפשרויות רבות של מיזוג שקט ונעים,מזגנים שעושים את מלאכתם נאמנה באופן אידיאלי מבלי להשמיע רעשים מיותרים. 

מלבד זאת ישנם היתרונות הנוספים של מיזוג איכותי השומר על יציבות הטמפרטורה, על התחושה הנעימה בחלל כמו גם על העיצוב של החדר כאשר אלו אינם דורשים הנמכה של התקרה. נלמד מעט על מזגן VRF איך פועלת המערכת וכיצד מתקינים אותה.

 

מערכת VRF

 

 

מערכת VRF זוהי מערכת מיזוג אוויר מתקדמת  אשר מיוצרת על ידי יצרניות מובילות בעולם. הן עושות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ביותר כאשר מערכות אלה מצליחות לספק לנו את הקירור והחימום האופטימליים. 

מערכת זו פועלת באופן שונה מהמזגנים האחרים המוכרים לנו עד היום. בכל מזגן רגיל  פועל המדחס עד שהחלל מגיע לטמפרטורה הרצויה. כאשר זה קורה הוא מפסיק לפעול. כאשר הטמפרטורה שוב עולה הוא חוזר שוב לפעול. שיטה זו אשר בה המדחס נכבה ונדלק לסירוגין פוגעת בו ולמעשה שוחקת את המדחס. 

מלבד הבלאי שנוצר, הרי שגם הטמפרטורה בחלל אף פעם לא תהיה יציבה ויורגשו תמיד עליו תוירידות. החידוש שיש לנו במזגן VRF - זוהי פעולה רציפה של המדחס כאשר השינויים הנדרשים של המאיידים באים לידי ביטוי על ידי שינויים של התדר במנוע.

 

 
 התקנת מזגן VRF
 

 

מי יתקין לכם מזגן VRF?

 

אז הבנתם כי אם חשוב לכם להשקיע במזגן איכותי שיעניק לכם  את המיזוג הכי איכותי תוך חיסכון משמעותי  בחשמל – מזגןVRF – זוהי התשובה. אך כאן חשוב שתדעו כי לא כל מתקין מזגנים יידע להתקין לכם את המערכת החדשה באופן הנכון.

חשוב לפנות אל אנשי מקצוע, בעלי ניסיון אשר מכירים היטב את המערכת. מדובר במערכות חכמות אשר דורשות תכנון קפדני בכדי  להבטיח כי הביצוע ייעשה על הצד הטוב והנכון ביותר.

חברת הצבי מבטיחה לכם את המענה המושלם בכל מה שקשור להתקנה של מערכות המיזוג VRF.

אצלנו תוכלו לקבל ייעוץ מלא, התקנה ע"י אנשי מקצוע מנוסים וכך תתחילו ליהנות ממערכת מיזוג אוויר ברמהאחרת. 

 

 

הצבי קירור ומיזוג אוויר בע"מ

רח' הירמוך 12

יבנה

08-9328340


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרטי התקשרות
 
רח' הירמוך 1, יבנה, 70600
טל': 9328340 - 08
פקס: 9426001 - 08
דוא"ל: hazvi-ma@014.net.il
 
 
 
מיקומנו
 
 
 
 
מצא אותנו ב
 
 
 
גוגל פלוס