השדות המסומנים ב- * הם שדות חובה
 
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מערכות VRF

 
עוברים למערכת VRF – בבית, בעסק, במשרד ובחנות, וחוסכים עד 50% מהוצאות החשמל!

עלות מול תועלת

נכון, מערכת VRF החדישה והמתקדמת מצריכה השקעה כספית גדולה יותר מזו שתצטרכו להשקיע במזגנים אחרים, אך תחשבו באיזו מהירות ההשקעה הזו תחזור אליכם! הגדולה של מערכת VRF נעוצה בחיסכון העצום שלה בצריכת החשמל, שמגיע גם ל- 50%. ההשקעה הכספית ההתחלתית תצדיק ותחזיר את עצמה כבר אחרי כמה חודשים של הפעלת המערכת החדשה.

 לפרטים נוספים חייגו אלינו 9328340 - 08
 

ועוד קצת על התועלות...

 
מערכת VRF היא לא רק חסכונית, אלא שהיא גם בעלת יתרונות בולטים נוספים, החשובים לא פחות מנושא החיסכון.

  • איכות הקירור – מערכת זו מאפשרת איכות טובה יותר של קירור (וגם של חימום) מכיוון שהיא שומרת על טמפרטורה יציבה בחדר. בנוסף, אופי הקירור והחימום של מערכת זו אינו גורם לייבוש האוויר, מה שחשוב במיוחד בחורף, כשהמזגן עלול ליצור תחושת מחנק.
  • השקט שלכם מובטח – מערכת VRF פועלת בצורה שקטה יותר מהמתחרים שלה, וזאת בגלל שהמדחס שלה עובד באופן רציף ולא נדלק ונכבה לסירוגין. בצורה זו מובטחת פעילות שקטה של המזגן.
  • הארכת אורך חיי המדחס – עוד השפעה מבורכת של מדחס שאינו מפסיק את פעילותו היא בהארכת חייו. ההפסקות התדירות בפעולת המדחס גורמות לבלאי מואץ, וכשההפסקות הללו אינן מתרחשות, החלק החשוב הזה של המזגן פשוט סובל מפחות תקלות.
  • תשכחו מהנמכות תקרה! – אחת התופעות השנואות על המעצבים בנוגע למערכות קירור מרכזיות הינה תעלות המיזוג, המחויבות בהתקנת המזגן. במערכות VRF אין צורך באותן תעלות, ולכן אין צורך בהנמכות תקרה שפוגעות בעיצוב החללים הפנימיים בבית או במשרד.
 

מערכות VRF – הפתרון שחיכינו לו זמן רב


במילים פשוטות יותר, מערכת VRF הינה פתרון הקירור המתקדם ביותר, והיא מתאימה במיוחד למיזוג תעשייתי ולחללים גדולים, כגון חנויות כלבו, משרדים גדולים, אולמות ייצור ועוד. חברת הצבי קירור ומיזוג אוויר מתמחה בהתקנה של המערכות הללו, ותשמח להעמיד לרשותכם את שירותיה האיכותיים.
 

 

מה היא טכנולגיית מערכות VRF?

 

 

מערכות VRF הינן מערכות מיזוג אוויר מודולריות

 

שינוי זה מתאפשר בעזרת מדחס מיוחד המשנה את תפוקתו באופן רציף בעזרת שינויי תדר המנוע. מדחס מיוחד המותקן במערכת מאפשר פעולה זו, והואלמעשה מתאים את המיזוג באופן אוטומטי. ניתן להשתמש במספר של יחידות איוד שלמעשה מחוברות כולן למערכת אחת מרכזית. 


מערכות VRF אינן מרעישות  כמו מערכות מיזוג המוכרות בשוק וחוסכת בצורה משמעותית בחשמל לכן נחשבת לחסכונית במיוחד.היא שומרת על טמפרטורה יציבה ללא שינויים קיצוניים, לכן יכולה לפעול שעות ארוכות וכלל לא להיות מורגשת על דיירי הבית. השימוש בה פשוט ונוח, מדובר במערכת חכמה אשרניתנת לשליטה גם מרחוק, ומקנה אפשרות לשליטה מוחלטת בטמפרטורת הבית בקלות.

 

כיצד מתקינים מערכות VRF?

 

ההתקה של מערכת זו פשוטה ביותר. המגוון בסוגי יחידות האיוד מאפשר התאמה מושלמת לכל מבנה ותכנון אדריכלי בחללים פנימיים. 

הממדים החיצוניים הקטנים של יחידות העיבוי מאפשרים להתקין אותן במקומות נוחים או בשטח ההיקפי של הגג כמו כן, אורך צנרת הגז של עד 150 מטר, והפרשי הגובה של עד 50 מטר בין המעבה לבין יחידת הפנים הקיצונית מאפשרים מציאת מיקום נוח עבור יחידות העיבוי, בכל תנאי,בבתים פרטיים כמו בבנייני משרדים וכדומה. 

בשל התקנה זו ישנו חסכון רב בחלל, וגםיתרון למראה האסתטי של החלל. 

 

הטכנולוגיה המתקדמת ביותר למיזוג האוויר

 

מערכות VRF נותנות מענה בצורה המתקדמת ביותר מבחינהטכנולוגית למיזוג הבית, תוך פתירת כל הבעיות שאנו נתקלים בהם בדרך כלל בתחום המיזוג. החיסכון בחשמל הינו חסר תקדים, המערכת חוסכת עד כ-50 אחוז מצריכת חשמל, כתוצאה מכך שכל יחידה פנימית עובדת למעשה בנפרד. 

כאשר יש באפשרותכם לשלוט על טמפרטורה שונה בכל חדר וחדר. כאשר המערכת פועל בשקט חסר תקדים ואין סיכוי שתשמעו אותה גם אםתתרכזו במיוחד. מדובר על מהפכה של ממש בתחום המיזוג של חללים פנימיים, וודאו שאתם פונים אל חברה מקצועית ומנוסה, שתבצע את ההתקנה כראוי שתוכלו ליהנות מהמערכת המתקדמת ביותר לאורך שנים וללא תקלות.

 

לפרטים נוספים מערכות מיזוג בטכנולוגיית מערכות VRF, ולקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, חייגו עוד היום

 

הצבי קירור ומיזוג אוויר בע"מ
רח' הירמוך 1
יבנה
08-9328340
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
פרטי התקשרות
 
רח' הירמוך 1, יבנה, 70600
טל': 9328340 - 08
פקס: 9426001 - 08
דוא"ל: hazvi-ma@014.net.il
 
 
 
מיקומנו
 
 
 
 
מצא אותנו ב
 
 
 
גוגל פלוס